PRODUKTY FIRMY GERDAProdukty firmy Gerda zdobywają uznanie już nie tylko w kraju, ale także zagranicą. Kompleksowa oferta drzwi antywłamaniowych, zamków, wkładek, kłódek i samozamykaczy, mnogość opcji i wariantów, a także niespotykana dokładność i precyzja mechanizmów decydują o tym, że Gerda zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera w produkcji systemów zabezpieczeń.

W dzisiejszych czasach bardzo ważne stały się dla nas kwestie bezpieczeństwa. Wyjeżdżając na dłuższy czas z domu powinniśmy zastanowić się, czy zamki, w które wyposażyliśmy nasze drzwi wejściowe, są aby na pewno godne naszego zaufania. Warto więc sprawdzić, czy firma GERDA nie ma w swej ofercie, czegoś co pozwoli Wam w spokoju spędzać czas poza domem.

Niemal wszyscy, zaraz po wyjściu z domu, zadają sobie to pytanie - czy ja aby na pewno zamknąłem drzwi? Oferta firmy gerda niestety nie spowoduje, że ten problem zniknie i już nie będziecie musieli się wracać, aby sprawdzić, czy przekręciliście klucz w zamku. Ale z pewnością zapewni Wam poczucie bezpieczeństwa i związany z nim komfort psychiczny. Wielu z nas nie zdając sobie sprawy z tego, jak wielki błąd popełnia, wyposaża swoje drzwi wejściowe w słabej jakości zamki. Takie nieskomplikowane zamki do drzwi nie stanowią niemal żadnego kłopotu dla "wykwalifikowanego" włamywacza. Dlatego też warto przejrzeć asortyment produktów firmy gerda i wyposażyć swoje drzwi wejściowe w wysokiej jakości zamki. A jeśli chcielibyście takiemu włamywaczowi jeszcze bardziej uprzykrzyć życie, to być może warto byłoby zainwestować w drzwi antywłamaniowe.

Wracacie z wakacji - wypoczęci, uśmiechnięci, zrelaksowani. Okazuje się jednak, że drzwi wejściowe do Waszego mieszkania stoją otworem, a zamki wyglądają, jakgbydy ktoś przy nich majstrował przez cały ten czas, gdy Wy bawiliście się na urlopie... Koszmar? A można było temu zaradzić w tak prosty sposób. Wystarczyło wyposażyć swoje drzwi w zamki firmy gerda.

Wielu z nas uważa, że nigdy nie znajdą się w takiej sytuacji, jak opisana powyżej. Lubimy mówić, a często nawet w to święcie wierzymy, że innym to się przytrafia, ale nas na pewno ominie. Ale pomyślmy logicznie - dlaczego to właśnie nasze drzwi miałby minąć włamywacz i "zająć" się drzwiami wejściowymi na przykład sąsiada? No chyba, że wyposażyliśmy nasze mieszkanie w drzwi antywłamaniowe firmy gerda, bo to z pewnością może zniechęcić do działania nieproszonego "gościa"...

Krępuje Was ciągłe proszenie sąsiadów, aby pod Waszą nieobecność zerkali na drzwi wejściowe do Waszego mieszkania? A może nie żyjecie z nimi w zbyt przyjacielskich stosunkach? Jeśli odpowiedzieliście twierdząco na te pytania, to dobrym rozwiązaniem będzie dla Was wyposażenie drzwi w zamki firmy gerda.

Zabezpieczając swoje drzwi wejściowe w taki sposób możecie być pewni, że nie będzie im już potrzebny sąsiedzki nadzór - od tego momentu one same będą się sobą "opiekowały"! A jeśli macie sąsiadów, którzy i tak będą zaglądali, nawet jeśli nie będą o to proszeni, to możecie być pewni, że widok Waszych drzwi wywoła w nich ukłucie zazdrości, bowiem artykuły firmy gerda są nie tylko godne zaufania i solidnie spełniają swoje funkcje, ale ich wygląd potrafi dostarczyć również wrażeń estetycznych.

gerda1 gerda_2
gerda drzwi gerda drzwi gerda drzwi
gerda zamki gerda zamki
gerda iso