OKNA I DRZWI ALUMINIOWE

Dlaczego aluminium?

Aluminium to materiał oferujący wiele zalet zarówno dla branży budowlanej, jak i remontowej. Jest to materiał trwały, stylowy, dostępny w wielu kolorach, i jednocześnie przyjazny dla środowiska .
Firma Reynaers oferuje wiele różnych profili i ich systemów. Mogą Państwo wybierać pomiędzy różnymi poziomami izolacji, z bogatej palety kolorów oraz spośród różnorodnych styli. Daje wiele możliwości łączenia i zestawiana różnych typów materiałów. Aluminium to materiał przyjazny dla środowiska oraz bezpieczny. Aluminium jest też materiałem o mało wymagającym w konserwacji.
Do tego firma Reynaers dodaje jeszcze10-letnią gwarancję systemową. To właśnie z tych powodów aluminium jest zawsze rozsądnym rozwiązaniem.

1. Okna i drzwi


Zapewniają odpowiedni poziom izolacyjności termicznej.Dzięki paskom izolacyjnym o różnej szerokości 14 mm CS 59, system ten jest klasyfikowany w grupie materiałowej 2.2 według normy DIN V 4108-4. Dzięki paskom izolacyjnym o szerokości 23 mm CS 68, jest klasyfikowany w grupie materiałowej 2.1 według normy DIN V 4108. System CS 77 dzięki szerokim paskom poliamidowym posiada współczynnik Uf = 1,8 do 2,0 W/(m2xK).


Poziom bezpieczeństwa jest zawsze dopasowany do Twoich potrzeb.

Listwa przyszybowa o szerokości 25 mm zapewnia prawidłowe pokrycie szyby przez profile. Istnieje możliwość zastosowania specjalnych listew przyszybowych o zwiększonej odporności na włamanie. Odpowiednio dobrane akcesoria gwarantują podwyższony poziom bezpieczeństwa. Różnorodność klas zabezpieczeń pozwala dobrać optymalne rozwiązania dla różnych użytkowników.

Szeroka gama kolorów.

CS 59 , CS 68 i CS 77 to ponad 500 błyszczących, matowych, metalicznych kolorów według wzornika RAL oraz kolory anodowane, imitujące stal nierdzewną i drewno. Paski izolacyjne pozwalają na stosowanie innych kolorów na zewnątrz i wewnątrz w tej samej konstrukcji. Wykończenie powierzchni jest wykonywane zgodnie z wymaganiami Qualicoat w stosunku do powłok lakierniczych i Qualanod w stosunku do powłok anodowanych.

Stabilność konstrukcji o dużych gabarytach.

System trójkomorowy wyposażony w podwójne łączniki dla naroży oraz poprzeczek. System oferuje wiele wariantów profili i elementów wzmacniających.

Gwarancja.

Firma Reynaers udziela 10-cioletniej gwarancji na system CS 59 , CS 68 i CS 77. Certyfikat ISO 9001 zapewnia profesjonalną i sprawną obsługę.