OGRODY ZIMOWE - SYSTEMY WENTYLACYJNE

Prawidłowa wentylacja ogrodu zimowego jest ważnym elementem prawidłowego funkcjonowania konstrukcji. Niewłasciwa wentylacja lub jej brak może być przyczyną skraplania pary wodnej na powierzchni szkła. Oferujemy nowoczesne ręcznie lub z napędem systemy wentylacyjne, które mogą być używane w różnych kombinacjach.

Okna dachowe Serii L


Okna dachowe charakteryzują się trwałością, eleganckim wzornictwem i delikatną formą. Mogą być sterowane ręcznie lub za pomocą silnika elektrycznego, a wyposażone w automatykę pogodową - nie wymagają uwagi.


System kontroli i sterowania


Zapewniamy możliwość sterowania wentylacją ogrodu zimowego za pomocą automatyki pogodowej. Dzięki tym urządzeniom użytkownik może ustawić temperaturę wewnętrzną w ogrodzie zimowym, po przekroczeniu której element wentylacyjny zacznie działać. W zestawie znajdują się również czujniki wiatru i deszczu, które zamkną okna dachowe i nie dopuszczą do wyrządzenia szkód przez nagłą zmianę warunków pogodowych. Możliwe jest równiez zastosowanie czujnika słońca, który będzie odpowiadał za sterowanie roletą dachową.