ROLETY I ŻALUZJE WEWNĘTRZNE

(10kB)
Roletki to becnie bardzo popularna i praktyczna forma osłony przeciwsłonecznej stosowana również jako element dekoracyjny. Bogate wzornictwo materiałów pozwala w dowolny sposób dobierać kolor i fakturę materiału do wystroju wnętrza czy też wyglądu elewacji.
Roletki materiałowe w różny sposób osłaniają wnętrze przed światłem słonecznym - od rozproszenia światła (materiały żakardowe) po całkowite zaciemnienie (materiały podgumowane).
Posiadamy rolety z napędem koralikowym oraz sprężynowym. Roletka z napędem sprężynowym nadaje się doskonale do montażu w oknach dachowych. Istnieje możliwość zamocowania rolet materiałowych do okien PCV bez ingerencji w ramę okienną.System BAMAR-9 to nasza odpowiedź na potrzeby klientów. Dostępna w wielu kolorach (w tym drewnopodobnych) plastikowa kaseta i prowadnice w połączeniu z wysokiej jakości tkaniną to bardzo estetyczna osłona okienna w przystępnej cenie - odpowiedź na częste pytania klientów. Podobnie jak System BAMAR-7 w opcji z mniejszą rurą nawojową.
System BAMAR-1 mini zdobywa coraz większe grono klientów ze względu na swoje walory użytkowe i estetyczne. Zminimalizowane gabaryty sprawiają, że roleta może być wykorzystana w wielu aranżacjach, przy zachowaniu wysokiej estetyki wnętrza.